Владимир Милчин за договорот со Грција: Понижувачко!

 Breaking News

Владимир Милчин за договорот со Грција: Понижувачко!

Владимир Милчин за договорот со Грција: Понижувачко!
June 13
14:35 2018

Некогашниот прв човек на соросовата фондација во земјава, Владимир Милчин, отворен поддржувач на политиките на Зоран Заев и СДСМ излезе со вој коментар за договорот со Грција.

-Понижувачко, напиша Милчин.

Коментари

Коментари

Related Articles