ВИДЕО: Ѕирнете во домот на Нихан, турската актерка живее во куќа од милион евра

 Breaking News

ВИДЕО: Ѕирнете во домот на Нихан, турската актерка живее во куќа од милион евра

ВИДЕО: Ѕирнете во домот на Нихан, турската актерка живее во куќа од милион евра
August 06
22:59 2018

Младата и убава Неслихан Атагул има прекрасна куќа во која живее со својот сопруг.

После гламурозната свадба и враќањето од Малдиви, каде во јули 2016 година го минаа медениот месец, младиот брачен пар се всели во новиот дом вреден милион евра.

Кога бирале место за свое гнездо, првично воделе сметка да бидат опкружени со зеленило, а истовремено да бидат близу до стариот центар на Истанбул.

I love you Afet! Eat&Catch #afetthebordercollie

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

Ова се и дел од останатите фотографии на нејзиниот Инстаграм:

Nature’s got my back!

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

dreaming dreams since 92’

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

sunshine state of mind💆‍♀😎☀ #polaroidgözlükyakışır

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

i'm always in the #basket 🖤

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

i'm thinking.. i don't want realism i want magic. Yes!

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

Коментари

Коментари

Related Articles