ВИДЕО: Жена го нападна пајакот во Скопје, со боксови удираше по кабината, Голфот остана заробен

 Breaking News

ВИДЕО: Жена го нападна пајакот во Скопје, со боксови удираше по кабината, Голфот остана заробен

ВИДЕО: Жена го нападна пајакот во Скопје, со боксови удираше по кабината, Голфот остана заробен
March 06
00:09 2018

Хит видео: Жените го враќаат ударот – Жена се тепа со “пајак” во Скопје, е видеото кое се шири на социјалните мрежи. Погледнете го во продолжение:

Коментари

Коментари

Related Articles