ВИДЕО: Се случи и тоа, Шеќеринска му даде лакт на Димитров зошто не стави „лајк“

 Breaking News

ВИДЕО: Се случи и тоа, Шеќеринска му даде лакт на Димитров зошто не стави „лајк“

ВИДЕО: Се случи и тоа, Шеќеринска му даде лакт на Димитров зошто не стави „лајк“
June 29
12:31 2018

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска, за време на групното фотографирање со комесарот за проширување на ЕУ, Јоханес Хан, со лакт го удри министерот за надворешни работи Никола Димитров, се со цел да крене палец. Погледнете го видеото во продолжение:

Коментари

Коментари

Related Articles