Видео: Ова Ким најмногу го интересираше – Трамп му дозволи на лидерот на Пјонгјан да ѕирне овде

 Breaking News

Видео: Ова Ким најмногу го интересираше – Трамп му дозволи на лидерот на Пјонгјан да ѕирне овде

Видео: Ова Ким најмногу го интересираше – Трамп му дозволи на лидерот на Пјонгјан да ѕирне овде
June 12
08:43 2018

Американскиот претседател Доналд Трамп вчера на лидерот на Северна Кореја му ја покажа внатрешноста на лимузината за време на преговорите во Сингапур.

Трамп накратко го поведе Ким кон претседателското возило, а потоа ја разгледаа и внатрешноста.

На снимките се гледа дека агентите на американската тајна служба ја отвориле и вратата од колопниот „ѕвер“ на Трамп додека претседателот на САД му ја покажал внатрешноста од лимузината на Ким.

Коментари

Коментари

Related Articles