ВИДЕО: Америка верува дека поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ ќе гласаат на референдумот

 Breaking News

ВИДЕО: Америка верува дека поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ ќе гласаат на референдумот

ВИДЕО: Америка верува дека поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ ќе гласаат на референдумот
September 05
07:32 2018

САД веруваат дека поддржувачите на ВМРО-ДПМНЕ ќе гласаат на референдумот – интервју со шефот за Балканот во американскиот Стејт Департмент, Метју Палмер.

Коментари

Коментари

Related Articles