ТВ ДУЕЛ: Мицкоски – Заев (ВО ЖИВО ВИДЕО)

 Breaking News

ТВ ДУЕЛ: Мицкоски – Заев (ВО ЖИВО ВИДЕО)

ТВ ДУЕЛ: Мицкоски – Заев (ВО ЖИВО ВИДЕО)
May 23
18:12 2018

Во живо ТВ дуел помеѓу Христијан Мицкоски и Зоран Заев. Следете го во живо на МРТ 1, видео:

Коментари

Коментари

Related Articles