Што прави оваа девојка со јазикот е вистинско чудо-мажите воодушевени (ВИДЕО)

 Breaking News

Што прави оваа девојка со јазикот е вистинско чудо-мажите воодушевени (ВИДЕО)

Што прави оваа девојка со јазикот е вистинско чудо-мажите воодушевени (ВИДЕО)
May 15
16:38 2018

Нејзините вештини никого не го оставаат рамнодушен.

Оваа убавица има јазик како змија , а тоа што го прави со јазикот , сите ги остава без текст.

Овакво нешто до сега можевме да видиме само во филмовите кои се научна фантастика. Еден од корисниците на социјалните мрежи објавил видео од забава на кое преубава девојка со својот јазик изведува фантастични покрети.

Таа може да ги движи дете половини од јазикот независно една од друга, и со тоа да ги воодушеви посматрачите.

Просто неверојатно !

Posted by Everything Beautiful on Tuesday, May 8, 2018

Коментари

Коментари

Related Articles