Сека со објава за развод ги зачуди сите: Секој крај е тежок

 Breaking News

Сека со објава за развод ги зачуди сите: Секој крај е тежок

Сека со објава за развод ги зачуди сите: Секој крај е тежок
September 28
20:27 2018

Сека Алексиќ е позната по тоа што има среќен и хармоничен брак, а сега напиша порака за развод која зачуди многумина.

Кога веќе се разделувате, гледајте да е тоа без груби зборови, секое збогум е само по себе тажно, не мора да е и лошо, напиша таа.

Таа често знае да сподели мудра мисла за бракот и љубовта.

Коментари

Коментари

Related Articles