Се породи екс-министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска

 Breaking News

Се породи екс-министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска

Се породи екс-министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска
June 28
13:29 2018

Поранешната Министерка за внатрешни работи денеска се породила во една од скопските болници.

Како што дознава Press24 Јанкулоска на свет донела здраво машко дете кое ќе го носи името Петар.

Тоа е првото дете во семејство на екс министерката Јанкулоска и нејзиниот сопруг Влатко.

Нека е живо и здраво и голем да расти Петар.

Коментари

Коментари

Related Articles