Се огласи и Цацко, повикува да се гласа на референудмот за промена на името (ВИДЕО)

 Breaking News

Се огласи и Цацко, повикува да се гласа на референудмот за промена на името (ВИДЕО)

Се огласи и Цацко, повикува да се гласа на референудмот за промена на името (ВИДЕО)
September 13
10:55 2018

Актерот и член на триото К15, Бубо Каров се вклучи во кампањата за референдумот за промена на името.

Цацко е во еден од спотовите кои Собранието ги емитува во медиумите платени со пари на граѓаните.

Коментари

Коментари

Related Articles