Нов видео дуел меѓу Сергеј Варошлија и Стефан Лазаров, гледајте го во живо

 Breaking News

Нов видео дуел меѓу Сергеј Варошлија и Стефан Лазаров, гледајте го во живо

Нов видео дуел меѓу Сергеј Варошлија и Стефан Лазаров, гледајте го во живо
August 09
10:08 2018

Откако видео пародијата на Стефан Лазаров стана популарна, голем број на коментари на социјалните мрежи беа да гостува во емисијата на 1ТВ.

На бројните реакции му одговори Сергеј Варошлија, кој што не само што го пофали со зборовите „браво“ туку и го покани во емисија, денеска во 17:30 часот.

Стефан Лазаров на тоа одговори дека ја прифаќа поканата и ги повика своите пријатели да гледаат.

Прифаќањето го направи и со видео доказ, еве го видеото што го објави на својот фејсбук профил.

Коментари

Коментари

Related Articles