Најубавите дами и фустани на Кански 2018 (ФОТО)

 Breaking News

Најубавите дами и фустани на Кански 2018 (ФОТО)

Најубавите дами и фустани на Кански 2018 (ФОТО)
June 29
09:21 2018

Минатите седмици се одржуваше Канскиот филмски фестивал, а ние секојдневно уживавме во раскошните креации на црвениот килим. Од најуспешните глумици и режисери па се до влијателни познати личности, максимално се потрудија за пригодата.
Славните дами ги видовме во фемоменални тоалети , а не потфрлија ниту со шминката и фрузурата, баш напротив секоја од нив изгледаше преубаво пред камерите.
Ова се фаворитите на црвениот килим кои пленија со нивниот изглед :
1. Алесандра Амбросио

2. Бела Хадид

3. Кејт Бланшет

4. Изабел Гулар

5. Кендал Џенер

6. Стела Максвел

7. Ирина Шајк

8. Амбер Херд

9. Кејт Бланшет

Коментари

Коментари

Related Articles