Крушата под круша паѓа. Блу Ајви копија на нејзината мајка Бијонсе (ФОТО)

 Breaking News

Крушата под круша паѓа. Блу Ајви копија на нејзината мајка Бијонсе (ФОТО)

Крушата под круша паѓа. Блу Ајви копија на нејзината мајка Бијонсе (ФОТО)
June 13
10:28 2018

Дечињата знаат да бидат копија на своите родители , без разлика дали станува збор за одредени црти на лицето или пак станува збор за гестови.

А тоа најдобро може да се види од фотографиите.

Еден таков пример е фотографијата која ја сподели на својот инстаграм профил мајката на Бијонсе , Тина Ноулс.


Тина споделила фотографија од нејзината ќерка Бијонсе , кога таа била мала, а во опиот на фотографијата таа напишала колку само Блу Ајви личи на Бијонсе кога таа била мала.


Мајката на Бијонсе и порано има споделувано фотографии за тоа дека крушата под круша паѓа.

Wow look what a fan did soo cute!

A post shared by Tina Knowles (@mstinalawson) on


Од фотографиите можеме да кажеме дека навистина Блу Ајви личи на својата мајка , и дека навистина крушата под круша паѓа.

Коментари

Коментари

Related Articles