Градот не ја избрка оваа мајка штрк – снимка од силното невреме која ја погледна цел свет

 Breaking News

Градот не ја избрка оваа мајка штрк – снимка од силното невреме која ја погледна цел свет

Градот не ја избрка оваа мајка штрк – снимка од силното невреме која ја погледна цел свет
May 06
09:50 2018

Полска неодамна ја зафати силно невреме, но не ги натера штрковите да си одат. Овој штрк покажа што значи да се биде мајка и да се грижиш.

Видео кое го разнежни светот.

Коментари

Коментари

Related Articles