Ѓорчев: Врати се Коце! Лани ги пречекавме Реал Мадрид, а сега Шилегов не може ни да испрска против комарци

 Breaking News

Ѓорчев: Врати се Коце! Лани ги пречекавме Реал Мадрид, а сега Шилегов не може ни да испрска против комарци

Ѓорчев: Врати се Коце! Лани ги пречекавме Реал Мадрид, а сега Шилегов не може ни да испрска против комарци
August 10
10:01 2018

Град Скопје уверуваат дека се прска против комарците од кои има наезда, а скпјани се жалат дека се цели испокасани, а по тој повод на социјалните мрежи се огласи Влатко Ѓорчев, пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ.

„Пред една година Скопје ги дочека Реал Мадрид и Манчестер.

Денес Шилегов не може да испрска против комарци. Врати се Коце. Толку“, посочи Ѓорчев на својот Твитер профил.

Коментари

Коментари

Related Articles