ФОТО: Сузана го воодушеви регионот со својата зимница – им олесна на сите домаќинки

 Breaking News

ФОТО: Сузана го воодушеви регионот со својата зимница – им олесна на сите домаќинки

ФОТО: Сузана го воодушеви регионот со својата зимница – им олесна на сите домаќинки
September 12
17:34 2018

Сузана од Ниш стана хит кога на социјалните мрежи сподели фотографија од тоа како истовремено прави џем и пече пиперки, па си заштедува време.

Сите ставија лајк на ова.

Коментари

Коментари

Related Articles