ФОТО: Шеќеринска е горда ќерка, нејзиниот тато го искачи Кораб на 70 години

 Breaking News

ФОТО: Шеќеринска е горда ќерка, нејзиниот тато го искачи Кораб на 70 години

ФОТО: Шеќеринска е горда ќерка, нејзиниот тато го искачи Кораб на 70 години
September 11
19:07 2018

Министерката за одбрана, Радмила Шекеринска на својот Фејсбук профил објави фотографија од својот татко, кој на 70-годишна возраст го искачи Кораб.

„Горда ќерка на млад и неуморен 70годишник!

Браво за новото освојување на Кораб!“, напиша министерката во опис на фотографијата.

Коментари

Коментари

Related Articles