Фото: Се породи македонската пејачка – со емотивен статус ја сподели радосната вест

 Breaking News

Фото: Се породи македонската пејачка – со емотивен статус ја сподели радосната вест

Фото: Се породи македонската пејачка – со емотивен статус ја сподели радосната вест
May 15
14:06 2018

Лидија Паскова од Неготино заедно со момците на „Ориентал бенд“ настапуваше и во бременоста, а сега на свет донесе момче.

– „Нашата долго очекувана радост конечно пристигна. Станавме родители на едно прекрасно момче.

Ти благодарам Господе на преубавиот благослов.

Од душа и срце во секој дом посакувам ваква среќа…која не се опишува со зборови, напиша Лидија на социјалните мрежи.

Коментари

Коментари

Related Articles