ФОТО: Се ожени синот на Тони Михајловски – актерот највесел на свадбата

 Breaking News

ФОТО: Се ожени синот на Тони Михајловски – актерот највесел на свадбата

ФОТО: Се ожени синот на Тони Михајловски – актерот највесел на свадбата
July 28
09:38 2018

Се ожени синот на Тони Михајловски.

Тој заедно со својата сопруга Ангела, минатата година станаа родители, а годинава решија својата љубов да ја крунисаат со брак.

Важна улога во венчавката имаше и помалиот син на Тони, а највесел беше Тони.

Коментари

Коментари

Related Articles