Фото: Марк од „Брза кујна“ доби замена – ова е неговиот наследник

 Breaking News

Фото: Марк од „Брза кујна“ доби замена – ова е неговиот наследник

Фото: Марк од „Брза кујна“ доби замена – ова е неговиот наследник
May 16
12:02 2018

Секој работен ден на фрекфенцијата на телевизија Сител го гледаме кулинарското шоу „Брза кујна“ со тројцата наши омилени водители, Александра, Марк и Никола. Добиваме идеја за интересни и креативни рецепти, кои може да ги приготвиме за брзо време.

Водителката Александра на својот Инстаграм профил објави фотографија со Никола и младо момче кое му помага во кујната.

„Марк денес има замена“, стои во опис на фотографијата.

Коментари

Коментари

Related Articles