ФОТО: Лила Филиповска на Инстаграм објави „Story“ со новото момче покрај базен?

 Breaking News

ФОТО: Лила Филиповска на Инстаграм објави „Story“ со новото момче покрај базен?

ФОТО: Лила Филиповска на Инстаграм објави „Story“ со новото момче покрај базен?
July 28
15:23 2018

По многуте шпекулации дали познатата водителка Лила Филиповска има ново момче или пак не, веќе го имаме одговорот.

Имено, Лила на својот профил објави фотографија на која позира со непознато момче, но за жал не може да се види неговиот лик.

Сепак, треба да почекаме дали Лила ќе ја потврди оваа информација. Но како и да е, оваа фотографија дефинитивно ќе ги подгрее сомнежите за новата љубовна врска на атрактивната водителка.

Погледнете ја фотографијата на Лила, која беше објавена на нејзиниот Инстаграм профил пред неколку минути:

Коментари

Коментари

Related Articles