ФОТО: Јанкулоска на мотор се појави пред Кривичен суд

 Breaking News

ФОТО: Јанкулоска на мотор се појави пред Кривичен суд

ФОТО: Јанкулоска на мотор се појави пред Кривичен суд
September 13
10:41 2018

Поранешната министерка за надворешни работи Гордана Јанкулоска на својот Фејсбук профил објави фотографија од себеси додека вози мотор.

Од фотографијата се гледа дека екс министерката се вози во близина на Кривичниот суд во Скопје.

Таа вчера се појави на судење за предметот „Титаник“.

„Слики стигаат од сите страни како (не) треба“, напиша Јанкулоска во опис на фотографијата.

Коментари

Коментари

Related Articles