ФОТО: Големо изненадување на свадбата на синот на Драган Вучиќ – сите гости воодушевени

 Breaking News

ФОТО: Големо изненадување на свадбата на синот на Драган Вучиќ – сите гости воодушевени

ФОТО: Големо изненадување на свадбата на синот на Драган Вучиќ – сите гости воодушевени
June 11
12:58 2018

Драган Вучиќ го ожени синот Мартин Вучиќ и доби снаа, а малкумина знаат какво изненадување имаше во текот на свадбата.

Изненадувањето на вечерта беше кога преку видео бим се вклучи големата музичка ѕвезда Здравко Чолиќ кој им честиташе на младите, им посака долг и исполнет брачен живот со дечиња, пренесе Вистина.

Коментари

Коментари

Related Articles