ФОТО: Девојките само сакаат забава – македонската фолкерка ужива во Охрид

 Breaking News

ФОТО: Девојките само сакаат забава – македонската фолкерка ужива во Охрид

ФОТО: Девојките само сакаат забава – македонската фолкерка ужива во Охрид
July 07
17:30 2018

Македонската фолк пејачка Џесика Палашоски летните денови ги поминува во Охрид.

На својот Инстаграм профил објави фотографија додека позира на чамец. Во костим за капење Џесика ја покажа својата занисна фигура.

Коментари

Коментари

Related Articles