Фото: Анастасија ја издаде – Цеца направи драстична промена, целосно ја скрати косата

 Breaking News

Фото: Анастасија ја издаде – Цеца направи драстична промена, целосно ја скрати косата

Фото: Анастасија ја издаде – Цеца направи драстична промена, целосно ја скрати косата
May 14
11:56 2018

Балканската мега ѕвезда Цеца направи драстична промена кога е во прашање нејзиниот имиџ и коса.

Имено долгата коса која и беше заштитен знак, пејачката ја скрати својата коса до рамената.

Новиот имиџ ги воодушеви фановите, а тие коментираат и како сега пејачката изгледа помладо.

Насмевката на нејзиното лице говори дека Цеца е задоволна од новиот изглед, а фотографиите со новата фризура прво ги објави нејзината ќерка Анастасија честитајќи и го денот на мајката.

Коментари

Коментари

Related Articles