Џамбазов ги разбира тестенините, ги купи сите шпагети од продавница во Маврово (ВИДЕО)

 Breaking News

Џамбазов ги разбира тестенините, ги купи сите шпагети од продавница во Маврово (ВИДЕО)

Џамбазов ги разбира тестенините, ги купи сите шпагети од продавница во Маврово (ВИДЕО)
July 23
07:32 2018

„Да ги купиме сите шпагети..“ црните шпагети подобри од белите 🙂

Ај сите ќе ги земеме и на тестенини ќе бидеме, му вика Џамбазов на другарот.

Маслиново уље им беше неизбежно да купат, кое го избраа, погледнете во видеото.

Игор и Пиже во шопинк во Маврово парт 1, погледнете го видеото во продолжение.

Коментари

Коментари

Related Articles