Магазин

ФОТО: Македонска сирена во морето – Лила се разголе, во бикини ја покажа витката фигура

    ФОТО: Македонска сирена во морето – Лила се разголе, во бикини ја покажа витката фигура

Водителката на шоуто „Сѐ или нешто“, Лила Филиповска ја отвори летната сеозна и замина на мал одмор и полнење на батериите. На својот Инстаграм профил веднаш се пофали во фотографии

Read Full Article

ФОТО: Прво појавување на Меган како Војвотка: Нема веќе кршење правила

    ФОТО: Прво појавување на Меган како Војвотка: Нема веќе кршење правила

Новата членка на британското кралско семејство за прв пат се појави Меган, по повод роденденот на принцот Чарлс. Таа носеше фустан од брендот Goat и елегантен шешир додека го придружуваше

Read Full Article

Само за најхрабрите : Овој модел на пантоломи открива буквално се (ФОТО)

    Само за најхрабрите : Овој модел на пантоломи открива буквално се (ФОТО)

Новиот провокативен тренд за ова лето кое е пред нас , само што пристигна. Сите се шокираа кога инстаграм го преплавија фотографии од девојки кои носат пантоломи искинати под задникот

Read Full Article

ФОТО: Популарната водителка Ирена Спировска објави фотографии од својата ќерка – матурантка

    ФОТО: Популарната водителка Ирена Спировска објави фотографии од својата ќерка – матурантка

Ќерката на водителката Ирена Спировска, Зорица е матурнатка, па гордата мајка не издржа и фотографиите од својата ќерка ги објави на својот Фејсбук профил. Облечена во црна долга тоалета, Зорица

Read Full Article

Ова е македонската „Шушана“, видео кое мора да го погледнете

  Ова е македонската „Шушана“, видео кое мора да го погледнете

Пред една недела,фолк пеачот Влатко Алексовски сними спот на песната СУЗАНА,во продукција на IN Produkcija Australija. Спотот се снимаше во

Read Full Article

Тоше не беше скромен, Тоше беше материјалист, го сакаше животот (ВИДЕО)

  Тоше не беше скромен, Тоше беше материјалист, го сакаше животот (ВИДЕО)

Ме нервира што од него правеа еден скромен, леле како е скромен…Тоше воопшто не беше скромен. Тоше сакаше се, затоа

Read Full Article

Фото: Тој е се освен обичен поп – кога ќе ја соблече мантијата сите „се крстат”

  Фото: Тој е се освен обичен поп – кога ќе ја соблече мантијата сите „се крстат”

Кога тој ќе каже дека е свештеник, ретко кој му верува. Максим Пастухов од Русија е и бодибилдер, а со

Read Full Article

Стана кралска снаа па сега и е забрането ова – Меган не смее да ги прави овие нешта

  Стана кралска снаа па сега и е забрането ова – Меган не смее да ги прави овие нешта

Откако Меган стана кралска снаа, за тоа мора да плати одредена цена, па сега и се забранети многу нешта. Имено,

Read Full Article

Видео: Кралската невеста во раскошен фустан – погледнете како дојде до олтар

  Видео: Кралската невеста во раскошен фустан – погледнете како дојде до олтар

Венчавката на принцот и Меган следете ја во живо. Убавата меган стигна во раскошен фустан.

Read Full Article

По венчавката се огласи и таткото на Меган на кој му беше забрането присуство

  По венчавката се огласи и таткото на Меган на кој му беше забрането присуство

По кралската венчавка се огласи и таткото на Меган Маркл на кој му беше забрането присуство, поради болест. Тој бил

Read Full Article
1 2 3 47