Беа заедно долго време – Поранешниот македонски пар се сретна, па го направи ова

 Breaking News

Беа заедно долго време – Поранешниот македонски пар се сретна, па го направи ова

Беа заедно долго време – Поранешниот македонски пар се сретна, па го направи ова
September 14
15:02 2018

Од почетокот на нивната врска поминаа доста години, а пак од нивното раскинување околу пет. Јана Бурчевска и Виктор од Идол беа заедно, а сега се најдоа пак на иста сцена, пренесе Вистина.

Таа сега е мажена и има дете, но сепак со Виктор функционираат како пријатели, па споделија и фотографија.

Коментари

Коментари

Related Articles