Апасиев до Заев: #КаковКрајЗоране (ФОТО)

 Breaking News

Апасиев до Заев: #КаковКрајЗоране (ФОТО)

Апасиев до Заев: #КаковКрајЗоране (ФОТО)
September 14
12:50 2018

Професорот Димитар Апасиев со извадок од закон и порака со хаштаг:

#КаковКрајЗоране му порача на премиерот дека ќе одговара за поткуп на гласачи.

Коментари

Коментари

Related Articles