Апасиев во свој стил повторно ги поздрави комуњарските ТРОЛОВИ

 Breaking News

Апасиев во свој стил повторно ги поздрави комуњарските ТРОЛОВИ

Апасиев во свој стил повторно ги поздрави комуњарските ТРОЛОВИ
July 11
12:02 2018

„Конечно! Пронајдено е селото од кое потекнуваат сите комуњарско-соросписки ТРОЛОВИ 🙂

#ЏабеХејтатеВишеСтеПробиени“ напиша Димитар Апасиев на својот фејсбук профил и објави фотографија:

Коментари

Коментари

Related Articles