5 безвременски парчиња на облека кои секоја девојка треба да ги има во својот гардеробер (ФОТО)

 Breaking News

5 безвременски парчиња на облека кои секоја девојка треба да ги има во својот гардеробер (ФОТО)

5 безвременски парчиња на облека кои секоја девојка треба да ги има во својот гардеробер (ФОТО)
June 27
16:38 2018

Покрај бројните трендови и огромниот број на облека која ни е достапна , има неколку парчиња на облека која никогаш нема да излезе од мода , и пожелно е да ја имаме секогаш.

Дел од нив се :

Фустан со цветен дезен

Ова парче облека е совршено за пролетно време. Без разлика на дезенот , кројот и бојата секоја девојка треба да има ваков фустан.

Кожена јакна

Овој тренди додаток секогаш ќе направи за изгледате супер тренди.

Кошула на риги

Оваа кошула можеме да ја комбинираме на различни начини, и секогаш да изгледаме различно. За на работа , за на кафе , со оваа кошула секогаш имате загарантиран тренди изглед.

Темни и тесни фармерки

Овие фармерки дозволуваат да бидат комбинирани со сите бои, нијанси , дезени и кроеви.

Тексас кошула

Оваа кошула може да се најде во гардероберот на сите урбани жени.

Коментари

Коментари

Related Articles