Карлеуша повторно соблече македонец, се разголија пред цела дискотека (видео)

 Breaking News

Карлеуша повторно соблече македонец, се разголија пред цела дискотека (видео)

Карлеуша повторно соблече македонец, се разголија пред цела дискотека (видео)
October 08
15:30 2017

Карлеуша повторно соблече Македонец: Пејачката во преполно диско му фрли око на ова момче (ВИДЕО)

Не е ништо чудно или нереално српската ѕвезда Јелена Карлеуша да соблече момче како дел од нејзиниот перформанс за време на нејзините настапи, но ново е тоа што таа повторно соблече Македонец.

Имено се работи за едно момче по име Иле од Радовиш кое имаше среќа Карлеуша да му фрли око и да го одбере како доброволец од публиката на нејзиниот настап во Швајцарија.

Инаку ова видео испратено до порталот мотика.мк како дел од нивната наградна игра.

Првото видео каде Карлеуша разголи македонец се случи на отворањето на Аква паркот во Прилеп.

Погледнете го видеото:

 

Коментари

Коментари

Related Articles