ФОТО: Го знаеме како Талат од Џепчиште, aктерот непрепознатлив во реалноста

 Breaking News

ФОТО: Го знаеме како Талат од Џепчиште, aктерот непрепознатлив во реалноста

ФОТО: Го знаеме како Талат од Џепчиште, aктерот непрепознатлив во реалноста
January 11
11:37 2019

Сите го знаат како Талат од Џепчиште во Преспав, а тетовскиот актер сосема непрепознатлив во реалноста.

Дритон е активен корисник на социјалните мрежи каде постојано има нови следбеници и обожаватели и објавува фотки.

Дритон и навистина потекнува од Тетово, неговиот татко работи со слаткарница, а пак тој освен актерството ги сака сите гранки од уметноста. Извор: Вистина. Погледнете ги фотографиите:

Коментари

Коментари

Related Articles