Долго криела: Северина се фалеше со згодното тело, а дури сега ја покажа вистината

 Breaking News

Долго криела: Северина се фалеше со згодното тело, а дури сега ја покажа вистината

Долго криела: Северина се фалеше со згодното тело, а дури сега ја покажа вистината
December 19
20:43 2017

Популарната пејачка Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која целосно ги збуни нејзините фанови. 

Сите биле збунети кога ги виделе нејзините нозе, кои изгледаат неприродно долго. 

Доколку подобро погледнете ќе се сложите дека тие пропорции не се баш складни. 

Нозете заземаат значително голема површина од фотографијата и скоро и да не ги собира во неа. 

А, бидејќи не била прецизна во фотошопот коленото ѝ се пресликало три пати.

-Мачка ипол, но си претерала со издолжување- гласел еден од коментари кој брзо потоа бил избришан.

Коментари

Коментари

Related Articles