ФОТО

 Breaking News

ФОТО: Го знаеме како Талат од Џепчиште, aктерот непрепознатлив во реалноста

    ФОТО: Го знаеме како Талат од Џепчиште, aктерот непрепознатлив во реалноста

Сите го знаат како Талат од Џепчиште во Преспав, а тетовскиот актер сосема непрепознатлив во реалноста. Дритон е активен корисник на социјалните мрежи каде постојано има нови следбеници и обожаватели

Read Full Article

ФОТО: Македонската водителка се пофали со паричката за Бадник

    ФОТО: Македонската водителка се пофали со паричката за Бадник

Македонската водителка Елена се пофали дека и годинава паричката за бадник се падна кај неа.

Read Full Article

ФОТО: Моцарт објави детали за прилепчанецот што фати половина милион евра: Напишал фамозни 7 тикети и ја добил најголемата добивка во Европа, 565 000 евра!

    ФОТО: Моцарт објави детали за прилепчанецот што фати половина милион евра: Напишал фамозни 7 тикети и ја добил најголемата добивка во Европа, 565 000 евра!

„(ИЗ)ВОНРЕДНИ ВЕСТИ! Вечерва го добивме балканскиот рекордер во обложувањето. Во Прилеп наш играч на 7 ливчиња освои вкупна добивка од преку 500.000 евра. Следете не утре, се читаме со нови

Read Full Article

Сите ја викале „дебела, дебела”, а сега трчаат по неа: Убавицата која за 1 година стана фитнес модел (ФОТО)

    Сите ја викале „дебела, дебела”, а сега трчаат по неа: Убавицата која за 1 година стана фитнес модел (ФОТО)

Без сомнеж може да се каже дека приказните за трансформација на телото и работата на самите себеси нема никогаш да испаднат од мода, а денес имаме една доста интересна таква

Read Full Article

Сораја не знае кога и е доста: Излезе во фустан и покажа се (фото)

  Сораја не знае кога и е доста: Излезе во фустан и покажа се (фото)

Сораја Вучелиќ со текот на времето носи се помалку и помалку облека, а неодамна се појави во едно казино каде

Read Full Article

Таа е млада, прекрасна и посебна – погледнете зошто се разликува од другите (фото)

  Таа е млада, прекрасна и посебна – погледнете зошто се разликува од другите (фото)

Но, на втор поглед и на втората слика од едиторијалот во славниот магазин Sports Illustrated, се забележува дека таа е

Read Full Article

Едроган до Македонците: Ќе умреме, но не отстапуваме од одлуката за признавање на уставото име на Македонија!

  Едроган до Македонците: Ќе умреме, но не отстапуваме од одлуката за признавање на уставото име на Македонија!

Деблокадата на интегративните процеси е клучна за долгорочна стабилност, безбедност и напредок на целиот регион. Во наредниот период очекуваме конструктивна

Read Full Article

Фото: Пајак службата за малку ќе ги кренеше возилата на СЈО

  Фото: Пајак службата за малку ќе ги кренеше возилата на СЈО

Обвинителите на СЈО, кои денеска пристигнаа во Кривичниот суд со службените автомобили, поради одржување на неколку судски рочишта за малку

Read Full Article

ФОТО: Не престанува да изненадува – Лила објави уште фотографии во прегратка на овој маж

  ФОТО: Не престанува да изненадува – Лила објави уште фотографии во прегратка на овој маж

Покрај бројните изненадувања на „Денот на вљубените“, како букет рози, балони на кои беше испишано „Те сакам“, честитка со натпис

Read Full Article

Борис Дамовски со порака до судот: Извадете ме од оваа мувла! Здравјето на луѓето таму е доведено во прашање! (фото)

  Борис Дамовски со порака до судот: Извадете ме од оваа мувла! Здравјето на луѓето таму е доведено во прашање! (фото)

Би ви препорачал само 24 часа да дојдете и да поминете во притворот во Истражниот затвор во Шутка. Да ја

Read Full Article
1 2 3 29

НОВО